www.saglikrehberim.net

Depresyona Karşı Sarı Kantaron

Depresyona Karşı Sarı Kantaron

Malzemeler:

1 -Sarı Kantaron

  • Kedi Otu
  • Klorsuz Su

Hazırlanışı:

Kaynamakta olan klorsuz bir bardak suya bir tutam sarı kantaron atınız ve 8-9 dakika kısık ateşte ağzı kapalı kaynatınız ardından ılımayı beklemeden süzünüz.

Kedi otu kürü için: Kaynar bir bardak suyun içerisine bir tutam kedi otu atınız, kaynatmadan beş dakika bekletiniz ve süzünüz.

Kullanımı:

Öğle yemeğinden yarım saat önce sarı kantaron kürü ılık olarak içilir. Bu her gün içilmek üzere on beş gün devam edilir.

Beş gün ara verilir ve onbeş gün daha devam edilir.

Kedi otu ise, Sarı Kantaron kürü ile başlanır ve akşam yemeklerinden iki saat sonra içilir. Bir ay aralıksız devam edilir.

Not:

Sarı kantaron bitkisini radyoterapi tedavisi alanlar kullanamazlar. En az tedaviden bir hafta sonra bu kürü uygulayabilirler. Veya radyoterapiden bir hafta önce kür bitmiş olmalıdır.

Kür için kullanacağınız bitki; doğru bitki olmalı, doğru bitkinin doğru türü olmalı, hormonlu veya genetiği oynanmış olmamalı, raf ömrü bir yılı asla geçmemiş olmalı, kür anlatıldığı gibi harfiyen

doğru hazırlanmalı, verilen oranlar değiştirilmemeli, ve kürün uygulanışı doğru zamanda ve doğru şekilde tüketilmelidir.

Eğer bu şartları yerine getiremezseniz kürden sonuç alamazsınız.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.